TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy:n yhteystiedot


Näytä kartta suurempana

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Possijärvenkatu 1, 33400 TAMPERE

toimisto@tsor.fi
Toimisto p. 010-320 1520

Tarjouspyynnöt:
tarjous@tsor.fi

Timo Sormunen RI, Toimitusjohtaja
010-320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Eveliina Haukkajärvi RI, Projektipäällikkö, elementtisuunnittelu
010-320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Elina Ruokoranta RI
010-320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Matias Kuure
010-320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Olli Päivinen RI
010-320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Mia Hurri, Suunnitteluassistentti
010-320 1526
mia.hurri@tsor.fi

Miika Riihimäki RI
010-320 1527
miika.riihimaki@tsor.fi

Nikke Lehtinen
010-320 1529
nikke.lehtinen@tsor.fi

Allu Lahtinen
010-320 1520
allu.lahtinen@tsor.fi

Essi Siekkinen YTM
010-320 1520
essi.siekkinen@tsor.fi

Jani Sanio RI
010-320 1528
jani.sanio@tsor.fi

Kati Leinonen Projektisihteeri
010-320 1520
kati.leinonen@tsor.fi

Laskutusosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Aukionkatu 19, 33730 TAMPERE