Yhteystiedot

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Muuraintie 5 A 18, 33960 PIRKKALA
Sisäänkäynti toimistoon on moottoritien puoleisesta rakennuksen päätyovesta, 2. kerros. 


Toimiston yhteystiedot:
toimisto@tsor.fi
puh. 010-320 1520



Tarjouspyynnöt ja laskutusosoite

Lähetä tarjouspyynnöt  tarjous@tsor.fi

Verkkolaskuosoite:

003723092104

Apix Messaging Oy (003723327487)

Palvelemme tällä hetkellä vain yritysasiakkaita. Mikäli olet pyytämässä tarjousta esim. huoneiston kantavan väliseinän purkuun liittyen, olethan jo ennakolta yhteydessä isännöitsijään ja varmistat, että toimeksiantajana toimii taloyhtiö.

 

Hallitus

Timo Sormunen
Hallituksen puheenjohtaja 
toimitusjohtaja 
RI (AMK), RI (YAMK), DI
p. 010 320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Timo on toiminut yrittäjänä  ja TSO:n toimitusjohtajana 13 vuotta. Kokemusta rakennesuunnittelusta löytyy jo 19 vuoden ajalta. Keskeisiä asioita omassa yrityksessä ovat olleet asiakkaan aito kuunteleminen, suunnittelun korkea laatu ja työntekijöiden hyvinvointi. Timo toimii vastaavana rakennesuunnittelijana poikkeuksellisen vaativissa hankkeissa. Laajaa osaamistaan hän jakaa myös Tampereen Ammattikorkeakoulun opetustehtävissä.

Vesa Huuhtanen
Hallituksen jäsen

Hallinto

Eveliina Haukkajärvi
Operatiivinen johtaja
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Kati Leinonen
Projektisihteeri
Merkonomi
p. 010 340 1935
kati.leinonen@tsor.fi

 

 

 

 

 

Henkilökunta

Matias Kuure
Projektisuunnittelija
Suunnitteluassistentti
p. 010 320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Sanna Salonen
Elementtisuunnittelija
Suunnitteluassistentti

sanna.salonen@tsor.fi

Elina Ruokoranta
Projekti-insinööri
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Niina Laine
Elementtisuunnittelija
Suunnitteluassistentti
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠p. 010 340 1934
niina.laine@tsor.fi

Eemil Kautto
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Projekti-insinööri
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1528
eemil.kautto@tsor.fi

Kati Leinonen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Suunnitteluavustaja

p. 010 340 1935
kati.leinonen@tsor.fi

Arto Lyhteilä
Suunnitteluavustaja

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠p. 010 340 1936
arto.lyhteila@tsor.fi

 

 

Muut kuin asuntorakentamisen palvelut - TSO Rakennustekniikka Oy

Olli Päivinen
Rakennuttaminen ja valvonta
Rakennusinsinööri
p. 040 538 6279
olli.paivinen@tsor.fi

Timo Sormunen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Rakennesuunnittelu
RI (AMK), RI (YAMK), DI
p. 010 320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Miika Riihimäki
Rakennesuunnittelu
Rakennusinsinööri
p. 040 524 3481
miika.riihimaki@tsor.fi

Siirry TSO Rakennustekniikka Oy:n sivustolle alla olevasta painikkeesta