Yhteystiedot

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Muuraintie 5 A 18, 33960 PIRKKALA
Sisäänkäynti toimistoon on moottoritien puoleisesta rakennuksen päätyovesta, 2. kerros. 


Toimiston yhteystiedot:
toimisto@tsor.fi                                                                                                                                                                                                       puh. 010-320 1520

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Tarjouspyynnöt ja laskutusosoite

Lähetä tarjouspyynnöt  tarjous@tsor.fi

Verkkolaskuosoite:

003723092104

Apix Messaging Oy (003723327487)

Palvelemme tällä hetkellä vain yritysasiakkaita. Mikäli olet pyytämässä tarjousta esim. huoneiston kantavan väliseinän purkuun liittyen, olethan jo ennakolta yhteydessä isännöitsijään ja varmistat, että toimeksiantajana toimii taloyhtiö.

 

Hallitus

Timo Sormunen
Hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Rakennusinsinööri, YAMK
p. 010 320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Timo on toiminut yrittäjänä  ja TSO:n toimitusjohtajana 13 vuotta. Kokemusta rakennesuunnittelusta löytyy jo 19 vuoden ajalta. Keskeisiä asioita omassa yrityksessä ovat olleet asiakkaan aito kuunteleminen, suunnittelun korkea laatu ja työntekijöiden hyvinvointi. Timo toimii vastaavana rakennesuunnittelijana poikkeuksellisen vaativissa hankkeissa. Laajaa osaamistaan hän jakaa myös Tampereen Ammattikorkeakoulun opetustehtävissä.

Vesa Huuhtanen
Hallituksen jäsen

Hallinto

Eveliina Haukkajärvi
Operatiivinen johtaja
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Olli Päivinen
Liiketoimintajohtaja
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Kati Leinonen
Projektisihteeri
Merkonomi
p. 010 340 1935
kati.leinonen@tsor.fi

 

Korjausrakentamisen yksikkö

Olli Päivinen
Yksikön päällikkö
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Jonna Hodgson
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Projekti-insinööri
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1930
jonna.hodgson@tsor.fi

Henri Hopiavuori
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1527
henri.hopiavuori@tsor.fi

Tero Lehtovaara
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1932
tero.lehtovaara@tsor.fi

Ilari Alavilo
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1933
ilari.alavilo@tsor.fi

Esa-Pekka Päivinen
Suunnitteluavustaja
Insinööriopiskelija
p. 010 320 1529
esa-pekka.paivinen@tsor.fi

 

Uudisrakentamisen yksikkö

Eveliina Haukkajärvi
Yksikön päällikkö
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Eemil Kautto
Rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1528
eemil.kautto@tsor.fi

Elina Ruokoranta
Projekti-insinööri
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Ansa Franssila
Rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1526
ansa.franssila@tsor.fi

Matias Kuure
Projektisuunnittelija
Suunnitteluassistentti
p. 010 320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Niina Laine
Elementtisuunnittelija
Suunnitteluassistentti
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠p. 010 340 1934
niina.laine@tsor.fi

Kati Leinonen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Suunnitteluavustaja

p. 010 340 1935
kati.leinonen@tsor.fi

Arto Lyhteilä
Suunnitteluavustaja

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠p. 010 340 1936
arto.lyhteila@tsor.fi

Sanna Salonen
Elementtisuunnittelija
Suunnitteluassistentti

sanna.salonen@tsor.fi