Yhteystiedot

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Muuraintie 5 A 18, 33960 PIRKKALA
Sisäänkäynti toimistoon on moottoritien puoleisesta rakennuksen päätyovesta, 2. kerros. 


Huomioithan, että henkilökuntamme on pääosin etätöissä eikä heitä tavoita toimiston numerosta. Voit soittaa henkilökohtaiseen numeroon tai jättää soittopyynnön henkilökohtaisiin sähköpostiosoitteisiin.

Toimiston yhteystiedot:
toimisto@tsor.fi                                                                                                                                                                                                       puh. 010-320 1520


HUOM! Korona-viruksen aiheuttaman poikkeustilan johdosta emme toistaiseksi vastaanota asiakkaita toimistollamme. Pyrimme hoitamaan asioinnin ensisijaisesti puhelimitse, sähköpostitse sekä muiden sähköisten kanavien avulla.





Tarjouspyynnöt ja laskutusosoite

Lähetä tarjouspyynnöt  tarjous@tsor.fi


Pyydä laskutustiedot toimisto@tsor.fi

HUOM! Vastaanotamme ainoastaan sähköisiä verkkolaskuja laskutusjärjestelmäämme.

Palvelemme tällä hetkellä vain yritysasiakkaita. Mikäli olet pyytämässä tarjousta esim. huoneiston kantavan väliseinän purkuun liittyen, olethan jo ennakolta yhteydessä isännöitsijään ja varmistat, että toimeksiantajana toimii taloyhtiö.

 

Hallitus

Timo Sormunen
Hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Rakennusinsinööri, YAMK
p. 010 320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Vesa Huuhtanen
Hallituksen jäsen

Hallinto

Eveliina Haukkajärvi
Operatiivinen johtaja
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Olli Päivinen
Liiketoimintajohtaja
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Kati Leinonen
Projektisihteeri
Merkonomi
p. 010 320 1520
kati.leinonen@tsor.fi

 

Korjausrakentamisen yksikkö

Olli Päivinen
Yksikön päällikkö
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Jonna Talvitie
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1930
jonna.talvitie@tsor.fi

Henri Hopiavuori
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1527
henri.hopiavuori@tsor.fi

Tero Lehtovaara
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1932
tero.lehtovaara@tsor.fi

Ilari Alavilo
Korjausrakentamisen asiantuntija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1933
ilari.alavilo@tsor.fi

Esa-Pekka Päivinen
Suunnitteluavustaja
Insinööriopiskelija
p. 010 320 1529
esa-pekka.paivinen@tsor.fi

 

Uudisrakentamisen yksikkö

Eveliina Haukkajärvi
Yksikön päällikkö
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Eemil Kautto
Rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1528
eemil.kautto@tsor.fi

Elina Ruokoranta
Projekti-insinööri
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Allu Lahtinen
Rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1931
allu.lahtinen@tsor.fi

Matias Kuure
Projektisuunnittelija
Suunnitteluassistentti
p. 010 320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Ansa Franssila
Elementtisuunnittelija
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1526
ansa.franssila@tsor.fi

Niina Laine
Elementtisuunnittelija
Suunnitteluassistentti

niina.laine@tsor.fi

Arto Lyhteilä
Suunnitteluavustaja


arto.lyhteila@tsor.fi