Yhteystiedot

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Muuraintie 5 A 18, 33960 PIRKKALA
toimisto@tsor.fi
Toimisto p. 010-320 1520

- Sisäänkäynti toimistoon on moottoritien puoleisesta rakennuksen päätyovesta, 2. kerros. 




Tarjouspyynnöt
tarjous@tsor.fi


Laskutusosoite
Pyydä laskutustiedot toimisto@tsor.fi


Sihteeri, vaihde

Kati Leinonen Projektisihteeri
010-320 1520
kati.leinonen@tsor.fi


Yrityksen johto

Timo Sormunen RI, Toimitusjohtaja
010-320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Rakennuttaminen ja valvonta

Olli Päivinen RI, Projektipäällikkö
010-320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Nikke Lehtinen RI
010-320 1529
nikke.lehtinen@tsor.fi




Rakennesuunnittelu

Timo Sormunen RI, Projektipäällikkö
010-320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Elina Ruokoranta RI, Projekti-insinööri
010-320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Miika Riihimäki RI
010-320 1527
miika.riihimaki@tsor.fi

Allu Lahtinen RI
010-340 1931
allu.lahtinen@tsor.fi

Jonna Talvitie RI
010-340 1930
jonna.talvitie@tsor.fi

Jenni Siekkinen, Suunnitteluassistentti
jenni.siekkinen@tsor.fi




Elementtisuunnittelu

Eveliina Haukkajärvi RI, Projektipäällikkö
010-320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Matias Kuure, Projektisuunnittelija
010-320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Mia Hurri, Suunnitteluassistentti
010-320 1526
mia.hurri@tsor.fi

Markus Salo RI
010-320 1520
markus.salo@tsor.fi

Niina Laine, Suunnitteluassistentti
010-320 1520
niina.laine@tsor.fi

Ansa Franssila, RI-opiskelija
010-320 1520
ansa.franssila@tsor.fi