Yhteystiedot

Käyntiosoite:
TSO RAKENNESUUNNITTELU Oy
Muuraintie 5 A 18, 33960 PIRKKALA
Sisäänkäynti toimistoon on moottoritien puoleisesta rakennuksen päätyovesta, 2. kerros. 

Yhteys:
toimisto@tsor.fi                                                                                                                                                                                                       puh. 010-320 1520

Huomioithan, että henkilökuntamme on pääosin etätöissä eikä heitä tavoita toimiston numerosta. Voit soittaa henkilökohtaiseen numeroon tai jättää soittopyynnön henkilökohtaisiin sähköpostiosoitteisiin.

HUOM! Korona-viruksen aiheuttaman poikkeustilan johdosta emme toistaiseksi vastaanota asiakkaita toimistollamme. Pyrimme hoitamaan asioinnin ensisijaisesti puhelimitse, sähköpostitse sekä muiden sähköisten kanavien avulla.



Tarjouspyynnöt ja laskutusosoite

Lähetä tarjouspyynnöt  tarjous@tsor.fi


Pyydä laskutustiedot toimisto@tsor.fi

HUOM! Vastaanotamme ainoastaan sähköisiä verkkolaskuja laskutusjärjestelmäämme.

Palvelemme tällä hetkellä vain yritysasiakkaita. Mikäli olet pyytämässä tarjousta esim. huoneiston kantavan väliseinän purkuun liittyen, olethan jo ennakolta yhteydessä isännöitsijään ja varmistat, että toimeksiantajana toimii taloyhtiö.

 

Hallinto

Timo Sormunen
Toimitusjohtaja
p. 010 320 1521
timo.sormunen@tsor.fi

Kati Leinonen
Projektisihteeri
p. 010 320 1520
kati.leinonen@tsor.fi

 

Korjausrakentamisen asiantuntijapalvelut

Olli Päivinen
Liiketoimintajohtaja
p. 010 320 1525
olli.paivinen@tsor.fi

Jonna Talvitie
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1930
jonna.talvitie@tsor.fi

Henri Hopiavuori
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1527
henri.hopiavuori@tsor.fi

Esa-Pekka Päivinen
Insinööriopiskelija

esa-pekka.paivinen@tsor.fi

Kimmo Riuttula
Insinööriopiskelija

kimmo.riuttula@tsor.fi

 

Uudisrakentamisen rakennesuunnittelu

Elina Ruokoranta
Projekti-insinööri (perhevapaalla)
p. 010 320 1523
elina.ruokoranta@tsor.fi

Allu Lahtinen
Rakennusinsinööri
p. 010 340 1931
allu.lahtinen@tsor.fi

Eemil Kautto
Rakennusinsinööri
p. 010 320 1528
eemil.kautto@tsor.fi

 

Elementtisuunnittelu

Eveliina Haukkajärvi
Operatiivinen johtaja
p. 010 320 1522
eveliina.haukkajarvi@tsor.fi

Matias Kuure
Projektipäällikkö (sijainen)
p. 010 320 1524
matias.kuure@tsor.fi

Mia Hurri
Suunnitteluassistentti
p. 010 320 1526
mia.hurri@tsor.fi

Niina Laine
Suunnitteluassistentti

niina.laine@tsor.fi

Ansa Franssila
Insinööriopiskelija

ansa.franssila@tsor.fi